Samen beter!

Bestuursbureau

Samen Beter, voor GOED onderwijs!


Het CvB bestaat uit:

Judith Rook, j.rook@wijdevenen.nl

Het Bestuursbureau bestaat verder uit:

Directeur Bedrijfsvoering/ Controller
Marlinde Dessing - Oosterhoff, m.dessing@wijdevenen.nl

Regisseur Kwaliteit /Beleidsadviseur Onderwijs:
Karlieneke Speijers, k.speijers@wijdevenen.nl

Stafmedewerker Facilitair a.i.:
Léon Guijt, l.guijt@wijdevenen.nl

Staffunctionaris Beleid & Advies:
Olaf de Groot, o.degroot@wijdevenen.nl

HR Adviseur:
Vivian Van Santen, v.vansanten@wijdevenen.nl

Managementassistent
Ellis de Jong, e.dejong@wijdevenen.nl

Administratieve ondersteuning personeelszaken:
Corina van der Loo, c.vanderloo@wijdevenen.nl

Administratieve medewerondersteuning personeelszaken:
Else van Egmond, e.vanegmond@wijdevenen.nl

Financieel medewerker:
Jan van Vlugt, j.vanvlugt@wijdevenen.nl

Projectleider WdV Academie en coordinator Opleidingsschool:
Lizzy Buntsma, l.buntsma@wijdevenen.nl

Projectleider nieuwbouw+projecten:
Carla Van Bladel, c.vanbladel@wijdevenen.nl